Transport i spedycja

Oferowane usługi transportowe

Transport Krajowy

 • Firma P.H.P. Pro-Mat specjalizuje się w wielu rodzajach usług transportowych. Jednak szczególny nacisk kładziemy na rozwój usług w zakresie transportu krajowego.

  Do dyspozycji naszych klientów przeznaczamy samochody ciężarowe o ładowności do 24 ton. Zestawy składające się z ciągników siodłowych mogą być zaopatrzone w naczepę każdego typu w zależności od państwa wymogów i potrzeb. Na obecną chwilę oferujemy pojazdy ładowane z tyłu oraz z możliwością załadunku z boku i od góry.

  Dla firm, których towary należą do grupy małych, drobnicowych lub lekkich oferujemy mniejsze samochody, które przewyższają ciężkie pojazdy pod względem szybkości transportu i elastyczności usługi. Są to pojazdy o ładowności od 1,5 do 6 ton.

  Nasza flota liczy kilkanaście samochodów różnych typów. Jesteśmy pewni, że znajdą państwo dla swojego ładunku odpowiednie auto.

Transport Międzynarodowy

 • Podążając za potrzebami naszych klientów zdajemy sobie sprawę, że Polska to nie jedyny rynek zbytu na towary. Rozwinęliśmy transport międzynarodowy w zakresie przewozu towarów na wszystkich naszych pojazdach dając klientom możliwość przewozu praktycznie każdego ładunku, wliczając w to transport specjalistyczny towarów oraz transport materiałów niebezpiecznych ADR.

  Kierowcy na trasach międzynarodowych posiadają długoletnie doświadczenie w przewozach. Dodatkowo by zapewnić bezpieczeństwo państwa ładunkom oraz szybkość dostawy na trasy międzynarodowe możemy wysyłać załogi dwuosobowe.

  Pojazdy przeznaczone na te trasy spełniają wyśrubowane normy emisji spalin EURO 3 i EURO 5 dlatego możemy obsługiwać wszystkie kraje europejskie.