Elewacje zewnętrzne, tynki wewnętrzne

Elewacje zewnętrzne, tynki wewnętrzne

Torggler Polska Sp. z o.o.
Systemy dociepleń budynków Ekor i Ekomix, tynki i farby, kleje do glazury, fugi, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące. Ponadto dużą popularnością cieszą się piany montażowe i silikony, z których produkcji Torggler Chimica znana jest w całej Europie. Ostatnim osiągnięciem jest piana do montażu płyt styropianowych TERMO.
Strona producenta: www.torggler.pl

IZOLBET
Firma IZOLBET jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej i styropianu. W 2003 roku Firma IZOLBET z dużym powodzeniem wprowadziła na rynek chemię budowlaną.
Strona producenta: www.izolbet.pl

Knauf Sp. z o.o.
Firma Knauf to znany w Polsce i na świecie producent materiałów budowlanych, powstających głównie z gipsu. Systemy suchej zabudowy wnętrz na bazie płyty gipsowo-kartonowej, gipsowo-włóknowej Vidiwall, a także cementowej Aquapanel, tynki gipsowe, masy szpachlowe, wylewki i produkty chemii budowlanej pozwalają na wykończenie domu od piwnicy aż po dach.
Strona producenta: www.knauf.pl

ATLAS sp. z o.o.
ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. ATLAS jest firmą znaną i lubianą - wyroby spod znaku bociana rozpoznaje ponad 80 procent Polaków. Dzięki atlasowym produktom, które ułatwiają i przyspieszają budowanie, rodacy przekonali się do nowoczesnych gotowych zapraw budowlanych.
Strona producenta: www.atlas.pl

Quick-Mix
Firma quick-mix posiada 22 fabryki i prowadzi sprzedaż w 18 krajach Europy. Produkuje materiały budowlane w bardzo szerokim asortymencie. Całościowa oferta to około 500 sztuk asortymentu.
Strona producenta: www.quick-mix.pl

MAPEI
Przeznaczenie produktów MAPEI: materiały izolacyjne, rekonstrukcja i naprawa betonu, posadzki przemysłowe i inne.
Strona producenta: www.mapei.pl

Firma Dolina Nidy Sp z o.o. jest polskim producentem oferującym produkty do wykończenia wnętrz, produkowane z naturalnego kamienia gipsowego, pozyskiwanego z własnej kopalni. Oferta firmy obejmuje gips budowlany, gipsy szpachlowe, tynki gipsowe, gładzie gipsowe i kleje gipsowe.
Strona producenta: www.dolina-nidy.com.p