Okna i akcesoria dachowe

Okna dachowe

FAKRO Sp. z o.o
Powstała w 1991 roku firma FAKRO to nie tylko imponujący rozwój, ale przede wszystkim funkcjonalne, charakteryzujące się światową jakością okna dachowe, znane obecnie klientom pod każdą szerokością geograficzną.
Strona producenta: www.fakro.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.
Poddasze użytkowe to światło dzienne, świeże powietrze i dobra widoczność z zewnątrz dla ludzi, którzy mieszkają, pracują i odpoczywają pod spadzistym dachem. Głównym wyrobem jest okno do poddaszy VELUX. Znak handlowy VELUX jest dziś znakiem o zasięgu międzynarodowym, zastrzeżonym w ponad 70 krajach.
Strona producenta: www.velux.pl

ROTO FRANK OKNA DACHOWE Sp. z o.o
System okien dachowych ROTO to wynik przeszło trzydziestu lat rozwoju i spełniania oczekiwań odbiorców na całym świecie. Zaawansowanie rozwiązań technicznych, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania, oraz nowoczesna stylistyka to stałe atuty okien dachowych ROTO.
Strona producenta: www.roto.pl

OKPOL Sp. z o.o.
Okna OKPOL są idealne do kształtowania dobrze i ciekawie oświetlonej przestrzeni na Twoim poddaszu. Jako okna dachowe zapewniają trzykrotnie lepsze doświetlenie w pomieszczeniu niż okna pionowe o tej samej powierzchni przeszklenia.
Strona producenta: www.okpol.pl

 

Akcesoria dachowe

IVT Polska sp. z o.o.
IVT Polska sp. z o.o. osiada bogata ofertę produktów do dachów i ścian, będących niezbędnym uzupełnieniem zasadniczych pokryć dachowych ceramicznych, betonowych i blaszanych.
Strona producenta: www.ivt.pl

HPI Polska Sp. z o.o.
Hpi Polska - wentylacja dachu.
Strona producenta: mage.com.pl

Dorken Delta Folie Sp. z o.o.
DORKEN - Folie dachowe i budowlane. Folie paroszczelne - pod izolację termiczną, zabezpieczają przed wnikaniem wilgoci od zewnątrz. Folie paroprzepuszczalne - na izolację termiczną, wpuszczają wilgoć z konstrukcji dachowej i izolacji cieplnej, chronią przed wiatrem i deszczem.
Strona producenta:www.doerken.de/bvf/pl/

Scala Plastics Poland
Scala Plastics jest wiodącym belgijskim producentem systemów rynnowych z PCV. Firma działa w branży materiałów budowlanych od 1962 roku. Siedziba znajduje się w Wetteren w Belgii.
Strona producenta:www.scalaplastics.com.pl