Ściany ceramiczne, gazobetonowe

Ściany ceramiczne, gazobetonowe

Wienerberger Ceramika Budowlana
Austiacki koncern WIENERBERGER jest światowym liderem w branży ceramicznej. Produkty firmy WIENERBERGER produkowane są w 238 fabrykach w 28 krajach.
Strona producenta: www.wienerberger.pl

Jopek
Fabryka Ceramiki Budowlanej - Wacław Jopek należy do przodujących producentów najwyższej jakości ceramicznych materiałów ściennych i dachowych, których walory architektoniczne oraz doskonałe własności techniczno-użytkowe znane są dobrze zarówno odbiorcom krajowym, jak i zagranicznym.
Strona producenta: www.jopek.pl

Roben
Cegła klinkierowa , dachówka ceramiczna.
Strona producenta: www.roben.pl

Ytong Polska Sp. z o.o.
Bloczki profilowane ścienne, nadproża kształtki U, nadproża zespolone, płyty stropowe i dachowe, stropy tynki i zaprawy
Strona producenta: www.ytong.pl

Xella International GmbH
Xella International GmbH jest jednym z liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych i surowców. Na całym świecie XELLA zatrudnia ponad 7.900 pracowników. Przedsiębiorstwo osiągnęło w roku 2008 obroty w wysokości ponad 1,4 miliarda Euro. Do najważniejszych produktów XELLA należą beton komórkowy, cegły silikatowe i płyty gipsowo-włóknowe.
Strona producenta: www.xella.pl

Zakłady Produkcji Betonów PREFBET Sp. z o.o. w Powodowie
Beton towarowy, Elementy konstrukcyjne, wypełniające, Elementy konstrukcyjne, wypełniające z betonu komórkowego, Elementy konstrukcyjne, wypełniające z betonu komórkowego - Bloczki, Elementy konstrukcyjne, wypełniające z betonu komórkowego - Płytki, Rury betonowe, żelbetowe
Strona producenta: www.prefbet.com.pl