Ocieplenia

Ocieplenia

Torggler Polska Sp. z o.o.
Systemy dociepleń budynków Ekor i Ekomix, tynki i farby, kleje do glazury, fugi, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące. Ponadto dużą popularnością cieszą się piany montażowe i silikony, z których produkcji Torggler Chimica znana jest w całej Europie. Ostatnim osiągnięciem jest piana do montażu płyt styropianowych TERMO.
Strona producenta: www.torggler.pl

IZOLBET
Firma IZOLBET jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej i styropianu. W 2003 roku Firma IZOLBET z dużym powodzeniem wprowadziła na rynek chemię budowlaną.
Strona producenta: www.izolbet.pl

ATLAS sp. z o.o.
ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. ATLAS jest firmą znaną i lubianą - wyroby spod znaku bociana rozpoznaje ponad 80 procent Polaków. Dzięki atlasowym produktom, które ułatwiają i przyspieszają budowanie, rodacy przekonali się do nowoczesnych gotowych zapraw budowlanych.
Strona producenta: www.atlas.pl

Ceresit
Prawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych budynku pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania o ok. 30%. Zimą dom trzyma ciepło, a w czasie upałów panuje w nim miły chłód. Przy okazji ocieplania można odnowić budynek – warstwa izolacji termicznej pozwala zamaskować ewentualne nierówności i pęknięcia ścian, a tynk zewnętrzny i farba elewacyjna zapewniają barierę przed wpływem warunków atmosferycznych i nadają elewacjom nowy wygląd. Systemy Ceresit do ociepleń oraz wykończenia elewacji to gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszego efektu wizualnego.
Strona producenta: www.ceresit.pl